Wycieraczka.euPerfekt CC - wypełnienie tekstylne

Perfekt CC - wypełnienie tekstylne (ryps), 100% polipropylenu, to wykładzina obiektowa przeznaczona do pomieszczeń o bardzo dużym natężeniu ruchu. 

 

Tę wycieraczkę stosuje się wewnątrz budynków.  Wkładki tekstylne są odporne na ścieranie, wgniatanie oraz ruch wózków towarowych. Jest to wykładzina pętelkowa dzięki czemu bardzo skutecznie zatrzymuje wszelkie rodzaje zanieczyszczeń.

 

Ten typ wypełnienia oferujemy w kolorach: czarnym, szarym i ceglastym. Każdy z kolorów  składa się z nitek o zróżnicowanych odcieniach, w który optycznie, gubią się wszelkie rodzaje zanieczyszczeń.. Kolorowe włókna, dodano w celu zachowania świeżego i czystego wyglądu wycieraczki, przez jak najdłuższy czas.


Dotychczas dostępne na rynku wycieraczki były mokre przez długi czas po ustąpieniu opadów. Podczas gdy chodniki osuszyło słońce, wycieraczka znajdująca się wewnątrz budynku pozostawała mokra i przechodzący przez nią ludzie, wnosili do pomieszczenia wilgoć.

 

W trosce o potrzeby naszych klientów, opatentowaliśmy wycieraczkę, która nie magazynuje zebranej wody, lecz odprowadza ją na zewnątrz.

W naszej wycieraczce zastosowaliśmy unikalny system osuszania z odprowadzaniem wody do wnętrza profilu aluminiowego.

Woda, za pomocą lejka drenażowego, umieszczonego we wkładce wykładzinowej, najpierw przedostaje się do wnętrza profilu aluminiowego, by następnie, pod  wpływem nacisku naszych butów, wypłynąć poza obszar wycieraczki.

Dzięki czemu wkładka wykładzinowa nie nasiąka wodą jak gąbka i cały czas spełnia swą rolę, osuszając obuwie.

 

Dodatkowa informacja:
Istnieje także możliwość dowolnego zestawienia wkładek czyszczących w obrębie jednej wycieraczki dzięki, któremu staje się ona uniwersalna.
Perfekt w dowolnej konfiguracji np.  Perfekt ABC to guma, szczotka i ryps, lub Perfekt BAAB itp.

Zapytaj o produkt

Polecane wycieraczki

Wycieraczka Perfekt AA

Perfekt AA

 

Wycieraczka, w której stosujemy wkładki z wysokiej jakości gumy EPPM, zachowujące elastyczność w nawet w ekstremalnie niskich temperaturach ( do -40°C ).

 

wycieraczki

Copyright © 2009-2024 A-TEX producent wycieraczek. Wycieraczki wejściowe: tekstylne, aluminiowe i maty winylowe www.wycieraczka.eu. Pozycjonowanie strony: VD
Informacja: Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.