Wycieraczka.euPerfekt AA - wypełnienie gumowe

Wycieraczka, w której stosujemy wkładki z wysokiej jakości gumy EPPM, zachowujące elastyczność w nawet w ekstremalnie niskich temperaturach ( do -40°C ). Wypełnienie gumowe  zalecane jest do ciągów komunikacyjnych, przejść o bardzo dużym natężeniu ruchu pieszych oraz ręcznych wózków transportowych. Wytrzymuje duże obciążenia mechaniczne. Jest odporne na zmienne warunki atmosferyczne, promieniowanie UV, korozję oraz wilgoć. Wkładki gumowe są także olejoodporne.


Stosuje się je w I i II strefie systemu wycieraczek, ponieważ wstępnie oczyszczają obuwie z większych zanieczyszczeń. Ich powierzchnia jest tak przygotowana, aby zbrudzenia nie przylegał, lecz przesypywał się na spód wycieraczki. 
Do stosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków.

 

Wypełnienie gumowe oferujemy w kolorach: czarnym (standardowym), szarym ( aby wycieraczka nie odznaczała  się na tle płytek grysowych)  oraz w kolorze ceglastym ( do wejść i budynków, w których akcentowane są cegły klinkierowe).

 

Dodatkowa informacja:
Istnieje także możliwość dowolnego zestawienia wkładek czyszczących w obrębie jednej wycieraczki dzięki, któremu staje się ona uniwersalna.
Perfekt w dowolnej konfiguracji np.  Perfekt ABC to guma, szczotka i ryps, lub Perfekt BAAB itp.

Zapytaj o produkt

Polecane wycieraczki

Wycieraczka Perfekt AA

Perfekt AA

 

Wycieraczka, w której stosujemy wkładki z wysokiej jakości gumy EPPM, zachowujące elastyczność w nawet w ekstremalnie niskich temperaturach ( do -40°C ).

 

wycieraczki

Copyright © 2009-2024 A-TEX producent wycieraczek. Wycieraczki wejściowe: tekstylne, aluminiowe i maty winylowe www.wycieraczka.eu. Pozycjonowanie strony: VD
Informacja: Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.