Wycieraczka.euEkonomiczne

Wycieraczka Nysa

Nysa - winyl, winyl, włóknina, winyl, winyl. W tej wycieraczce winyl odpowiada za przechwytywanie gruboziarnistego brudu, a włóknina osusza obuwie. 

noimage

Odra - winyl, winyl, szczotka, winyl, winyl, to zestawienie wkładek jest gwarancją sukcesu w walce z zanieczyszczeniami wnoszonymi na butach wchodzących do budynku osób, ponieważ łączy ze sobą zalety dwóch doskonałych materiałów. 

noimage

Warta - wycieraczka zbudowana z płaskownika aluminiowego.

Wycieraczka Wisła

Wisła - wkładka winylowa zalecana jest do ciągów komunikacyjnych, przejść o bardzo dużym natężeniu ruchu pieszych oraz ręcznych wózków transportowych. Wytrzymuje duże obciążenia mechaniczne, jest odporna na zmiany temperatur, korozję oraz wilgoć.

Polecane wycieraczki

Wycieraczka Perfekt AA

Perfekt AA

 

Wycieraczka, w której stosujemy wkładki z wysokiej jakości gumy EPPM, zachowujące elastyczność w nawet w ekstremalnie niskich temperaturach ( do -40°C ).

 

wycieraczki

Copyright © 2009-2024 A-TEX producent wycieraczek. Wycieraczki wejściowe: tekstylne, aluminiowe i maty winylowe www.wycieraczka.eu. Pozycjonowanie strony: VD
Informacja: Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.