Wycieraczka.euA-TEX to firma w, której produkujemy nowoczesne systemy wycieraczek wejściowych składające się z niezawodnych wycieraczek aluminiowych, funkcjonalnych wycieraczek tekstylnych, mat gumowych i innowacyjnie rozwiązanych mat wejściowych winylowych, wytwarzanych na wymiar.

 

Już na etapie projektowania naszych wyrobów, zadbaliśmy oto aby były one funkcjonalne, przyjazne dla klienta, nowoczesne oraz bardzo trwałe.

 

Możemy zaproponować Państwu całą gamę wycieraczek, odpowiednich dla szeregu zastosowań np. wycieraczki dla budynków prywatnych, obiektów użyteczności publicznej, szkół, szpitali, przedszkoli, dla stacji benzynowych, biur, sklepów, galerii i centrów handlowych itd..


Jesteśmy w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów dla, których ważnym kryterium zakupu jest to aby produkt zachowując wysoką jakość, odznaczał się niską ceną.


My jesteśmy w stanie to zapewnić, ponieważ nie tylko składamy wycieraczki ale także produkujemy ich części składowe, co pozawala nam znacznie obniżyć ceny naszych mat i wycieraczek. Nasza wykwalifikowana kadra pomoże Państwu dobrać produkt idealnie dopasowany do potrzeb.


Wycieraczki aluminiowe oraz maty winylowe, wytwarzane w naszej firmie, obejmuje dwu letnia gwarancją.


Ponadto systemy wycieraczek wejściowych są tak zaprojektowane, aby każdy element można było łatwo wymienić na nowy, co umożliwia ich długoletnią eksploatację.

 

Wszystko to przemawia za tym aby korzystać z usług naszej firmy.

Polecane wycieraczki

Wycieraczka Perfekt AA

Perfekt AA

 

Wycieraczka, w której stosujemy wkładki z wysokiej jakości gumy EPPM, zachowujące elastyczność w nawet w ekstremalnie niskich temperaturach ( do -40°C ).

 

wycieraczki

Copyright © 2009-2024 A-TEX producent wycieraczek. Wycieraczki wejściowe: tekstylne, aluminiowe i maty winylowe www.wycieraczka.eu. Pozycjonowanie strony: VD
Informacja: Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.