Wycieraczka.euI. Absolutna nowość!  Wycieraczka samo-osuszająca się "Perfekt CC".

 

Dotychczas dostępne na rynku wycieraczki były mokre przez długi czas po ustąpieniu opadów. Podczas gdy chodniki osuszyło słońce, wycieraczka znajdująca się wewnątrz budynku pozostawała mokra i przechodzący przez nią ludzie, wnosili do pomieszczenia wilgoć.

 

W trosce o potrzeby naszych klientów, opatentowaliśmy wycieraczkę, która nie magazynuje zebranej wody, lecz odprowadza ją na zewnątrz. W naszej wycieraczce zastosowaliśmy unikalny system osuszania z odprowadzaniem wody do wnętrza profilu aluminiowego.

Woda, za pomocą lejka drenażowego, umieszczonego we wkładce wykładzinowej, najpierw przedostaje się do wnętrza profilu aluminiowego, by następnie, pod  wpływem nacisku naszych butów, wypłynąć poza obszar wycieraczki.

Dzięki czemu wkładka wykładzinowa nie nasiąka wodą jak gąbka i cały czas spełnia swą rolę, osuszając obuwie.  

 

Perfekt CC  to wycieraczka na profilach aluminiowych, uzupełniana wypełnieniem tekstylnym (ryps), 100% polipropylenu, to wykładzina obiektowa przeznaczona do pomieszczeń o bardzo dużym natężeniu ruchu.

Tę wycieraczkę stosuje się wewnątrz budynków

 

Wkładki tekstylne są odporne na ścieranie, wgniatanie oraz ruch wózków towarowych. Jest to wykładzina pętelkowa dzięki czemu bardzo skutecznie zatrzymuje wszelkie rodzaje zanieczyszczeń.

Ten typ wypełnienia oferujemy w kolorach: czarnymszarym i ceglastym.

Każdy z kolorów składa się z nitek o zróżnicowanych odcieniach, w który optycznie, gubią się wszelkie rodzaje zanieczyszczeń.

Kolorowe włókna, dodano w celu zachowania świeżego i czystego wyglądu wycieraczki, przez jak najdłuższy czas.

 

II. Wycieraczki winylowe produkowane na wymiar.

 

Dopasowane do rozmiarów przeznaczonego na nie wpustu, które znajdą swe miejsce wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości zastosowania wycieraczki o profilach aluminiowych, a gdzie zachodzi potrzeba zastosowania trwałej i funkcjonalnej wycieraczki, cechującej się korzystną ceną.

Polecane są do ułożenia do przejść, ciągów komunikacyjnych o bardzo dużym natężeniu ruchu pieszych oraz ręcznych wózków transportowych. Wytrzymuje duże obciążenia mechaniczne, jest odporna na zmiany temperatur, korozję oraz wilgoć.

 

Można ją stosować wewnątrz i na zewnątrz budynków.

Materiał z którego produkujemy nasze wycieraczki jest najwyższej jakości, posiada atesty, dodatkowo jest ekologiczny,   ponieważ w 100% pochodzi z recyclingu.

 

Szeroka gama kolorystyczna naszych wyrobów, czyni je elementami estetycznego wykończenia wnętrz.

Polecane wycieraczki

Wycieraczka Perfekt AA

Perfekt AA

 

Wycieraczka, w której stosujemy wkładki z wysokiej jakości gumy EPPM, zachowujące elastyczność w nawet w ekstremalnie niskich temperaturach ( do -40°C ).

 

wycieraczki

Copyright © 2009-2024 A-TEX producent wycieraczek. Wycieraczki wejściowe: tekstylne, aluminiowe i maty winylowe www.wycieraczka.eu. Pozycjonowanie strony: VD
Informacja: Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.